Jak sprzedawać z brandingiem

Kiedy myślisz o marce Coca Cola, co przychodzi ci na myśl? Czy przed oczami wyświetla się obraz czerwonej puszki z napisem Coca Cola na biało, czy może butelka po coli? Podobnie musimy wybrać naszą niszę w Internecie i odpowiednio oznakować naszą nazwę. Bądź znany z czynienia dobra w jednym obszarze, zanim przejdziesz do następnego projektu.

Oto rzeczy, których potrzebujemy:

1) Witryna należąca do Ciebie.

2) Automatyczna odpowiedź i pole wyboru. Twoi odwiedzający najprawdopodobniej nie dokonają zakupu za pierwszym razem, a kiedy opuszczą Twoją witrynę, nie zobaczysz ich ponownie. Uchwyć więc dane odwiedzających za pomocą pola wyboru odpowiedzi automatycznej i wyślij serię e-maili. Dalsze wiadomości e-mail wzmacniają Twoją markę w umyśle czytelników. Pełna szacunku wytrwałość wygrywa sprzedaż.

3) Zdjęcie i podpis. Zeskanuj swoje wypielęgnowane, uśmiechnięte zdjęcie i swój podpis. Dodaje to osobistego charakteru, aby Twoi widzowie wiedzieli, że jesteś prawdziwą osobą.

4) Dźwięk. Czy masz miły głos mówiący? Jeśli tak, połącz to ze swoim zdjęciem i podpisem, aby uczłowieczyć swoją witrynę i nawiązać kontakt z odbiorcami.

5) Blog. Blog może być dodatkiem do Twojej głównej strony internetowej lub służyć jako bezpłatna alternatywa dla strony internetowej, przynajmniej do momentu generowania zysków. Możesz połączyć każdy aspekt brandingu wymieniony w powyższych punktach na swoim bezpłatnym blogu. Regularnie aktualizuj swojego bloga o treści odpowiadające Twojej wizji. Powstrzymaj się od pisania o treściach nie na temat, aby zachować spójność wiadomości i tematu. Jednym ze sposobów, aby czytelnicy publikowali swoje treści, jest korzystanie z kanałów RSS.

6) Nazwa domeny. Możesz zarejestrować nazwę domeny i przekazać ją do swojego bloga. Skorzystaj z funkcji maskowania domeny, która zapewni Twojej witrynie profesjonalny wygląd.

Reklama wielkoformatowa